Aktuality

2 - izbový byt Bratislava

Kategórie

Odber noviniek

Troj izbový byt Nové Mesto nad Váhom Zobraziť plnú veľkosť

Troj izbový byt Nové Mesto nad Váhom

Byt č. 18 sa nachádza na 1.poschodí /1.NP/ bytového domu súp.č. 838 v krajnom vchode č. 16 na Dibrovovej ulici v Novom Meste nad Váhom

Viac detailov

Oceňovaný byt č.18 je trojizbový predpokladá sa v pôvodnom stave z obdobia výstavby ( v štandardnom prevedení). Byt sa nachádza v krajnom vchode v krajnej sekcii domu na 1.poschodí. Byt dispozične pozostáva z nasledovných miestností : predsieň, kuchyňa, WC, kúpelňa, tri izby. Byt nemá balkón. Príslušenstvo bytu je pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne domu o výmere ( v zmysle predloženého situačného pôdorysu s výmerami miestností) 3,61 m2. Podlahy sa predpokladajú v štandardnom prevedení : v predsieni, v kuchyni a v izbách- PVC, v kúpelni a vo WC – keramická dlažba ( príp. tiež PVC).  Okná  v byte plastové , dvere hladké plné do izieb s presklením, zárubne - oceľové. V kuchyni sa nachádza pôvodná štandardná kuchynská linka so smaltovaným drezom  s vodovodnou batériou pákovou, plynový sporák s plynovou rúrou, digestor. Keramický obklad je vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

Radiátory sú oceľové bez meračov tepla.   Bytové jadro sa predpokladá – pôvodné umakartové.  V kúpeľni  sa predpokladá umiestnenie štandardného vybavenia - smaltovaná vaňa s vodovodnou batériou pákovou a keramické umývadlo s vodovodnou batériou pákovou. Keramický  obklad sa nepredpokladá. Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla. Keramický obklad sa nepredpokladá . Vnútorné úpravy povrchov – biela maľba. Vykurovanie aj ohrev TÚV je z centrálnej kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu.Podlahová plocha bytu vrátane pivnice je 69,06 m2.

  • Dátum konania dražby 14.10.2014
  • Čas konania dražby 10:00
  • Poradie dražby 1. kolo
  • Najnižšie podanie 43.200,- eur
  • Minimálne prihodenie 300,- eur
  • Výška dražobnej zábezpeky 5.000,- eur

Kontaktujte nás

Naša horúca linka je dostupná 24/7

Telefón:+421 32 7446296

Kontaktujte našu hotline