Aktuality

2 - izbový byt Bratislava

Kategórie

Odber noviniek

dvojizbovy byt NM nad Váhom Zobraziť plnú veľkosť

dvojizbovy byt NM nad Váhom

Oceňovaný byt č.5 sa nachádza na 2.poschodí /3.NP/ bytového domu súp.č. 1987 vo vchode č.10 na  Tematínskej ulici v Novom Meste nad Váhom. 

Viac detailov

Nakoľko byt nebol na zameranie a obhliadku znalcovi sprístupnený nie je možné stanoviť skutkový technický stav bytu. Vychádza sa z toho, že byt je v pôvodnom stave z obdobia výstavby. Popis bytu je vyhotovený v zmysle predloženého pôdorysu bytu s tým, že popis bytu je vyhotovený tak, že sa predpokladá – byt v pôvodnom stave z obdobia výstavby.

Oceňovaný byt č.5  by mal byť podľa predloženého pôdorysu  dvojizbový  s kuchynským kútom. Byt je umiestnený vedľa výťahu na 2.poschodí bytového domu.

Byt dispozične pozostáva z nasledovných miestností : chodba, kúpeľňa, WC, kuchynský kút, komora, šatník, obývacia izba a izba. Príslušenstvo bytu pravdepodobne tvorí  pivnica, ktorá sa nachádza v nadzemnom suteréne ( prízemí) byt.domu. Výmera pivnice nie je započítaná do podlahovej plochy bytu nakoľko nebol predložený výkres pivničných priestorov s vyznačením jej plochy.

Podlahy : v celom byte PVC..

Okná sú v celom pôvodné zdvojené v drevenom ráme so žalúziami, Dvere pôvodné hladké plné dýhované  do izieb s čiastočným presklením.

Bytové jadro umakartové V kúpeľni by sa mala nachádzať smaltovaná vaňa a keramické umývadlo. Vodovodné batérie nerezové pákové. Keramický obklad nie je vyhotovený .

Vo WC sa nachádza WC so spodnou nádržkou bez umývadla.  Keramický obklad nie je vyhotovený.

V kuchynskom kúte by mala byť umiestnená pôvodná kuchynská linka so smaltovaným drezom  s vodovodnou batériou pákovou, elektrický sporák s elektrickou rúrou, digestor. Keramický obklad by mal byť vyhotovený dookola celej kuchynskej linky a sporáka.

Radiátory v byte oceľové  s meračmi tepla.  Byt nemá vyhotovenú plynovú prípojku.

Vnútorné úpravy povrchov – vápenné omietky hladké , príp. tapeta.

Vykurovanie bytu aj ohrev TÚV je z centrálnej kotolne, ktorá je umiestnená mimo domu

  • Dátum konania dražby 16.03.2016
  • Čas konania dražby 11:00
  • Poradie dražby 1. kolo
  • Najnižšie podanie 35.300,- EUR
  • Minimálne prihodenie 500,- EUR
  • Výška dražobnej zábezpeky 5000,- EUR

Kontaktujte nás

Naša horúca linka je dostupná 24/7

Telefón:+421 32 7446296

Kontaktujte našu hotline